pan_premier napisał(a):

|
co do gola Stilica,strzał pierwsza klasa, ale Stachowiak to nadaje sie do łapania scyzoryka, bo zeby nie wyciągnąc reki jak strzł idzie pół metra od niego, to jakas porażka...
|
ciiiiiii, bo Pochanke znów zapyta drżącym głosem "kto chciał zabić?"....