Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 30.11.2008, 21:14
"Weź sobie kup koszulkę tego Lecha i wyjazd stąd."

tylko piszę, co bym zrobił gdybym to ja był Bednarzem w celu poprawienia jakości gry naszej drużyny

Zostaw pysia w spokoju, bo on Wiślak

co prawda to prawda
Odpowiedz cytując