Temat
:
Bilety na Odre Wodzisław
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
4
30.11.2008, 20:11
Tak, obowiązuje. Już przed sezonem było wiadomo że te 2 mecze beda rozgrywane jesienią.
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi