Wyświetl pojedynczy post
the_blues
Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Stamford Bridge

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3806
Stary 30.11.2008, 18:45
siema
jak sie nazywa piosenka co idzie zawsze od lat przed mecze na reymonta? taka nastrojowa...
Odpowiedz cytując