Temat
:
Bilety na Odre Wodzisław
Wyświetl pojedynczy post
Jazda
Member
Od: 09.2008
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
2
30.11.2008, 18:23
Na forum czytalem ze karnet obowiazuje,ale juz sam nie wiem... Moze ktos w koncu konkretnie napisze...
Jazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jazda
Znajdź inne posty napisane przez Jazda