globoos napisał(a):

|
kuba-Wisła, weź sprawdź czy masz wszystko dobrze podpięte, jeżeli tak a dalej nie chce grać oznacza to najpewniej spierniczoną wtyczkę. jeżeli masz gwarancję do tych głośników to oddaj na gwarancję, jeżeli nie - lutownica, nowa wtyczka i jazda.
|
można również podpiąć głośniki do innego urządzenia i sprawdzić czy grają - jeżeli grają to coś z kompem (płyta bądź stery) jeśli nie patrz rade Kuby
