Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3805
Stary 30.11.2008, 17:35
globoos napisał(a):Wyświetl post
kuba-Wisła, weź sprawdź czy masz wszystko dobrze podpięte, jeżeli tak a dalej nie chce grać oznacza to najpewniej spierniczoną wtyczkę. jeżeli masz gwarancję do tych głośników to oddaj na gwarancję, jeżeli nie - lutownica, nowa wtyczka i jazda.
można również podpiąć głośniki do innego urządzenia i sprawdzić czy grają - jeżeli grają to coś z kompem (płyta bądź stery) jeśli nie patrz rade Kuby
Odpowiedz cytując