Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 30.11.2008, 17:32
żeby przywrócic blask Białej Gwiazdy myśle ze Bednarz musiałby zainwestowac 2-3 miliony Euro na dzien dobry(dwóch pomocników lewy i środkowy, oraz ze dwóch napastników bo pewnie Brożka sprzedadzą).Mam tu na myśli zawodników ukształtowanych a nie wyróżniajacych sie juniorów.

WHITE*STAR wyśmiewa mój pomysł ze sprowadzeniem Grzyba z Polonii Bytom a ja uważam ze to jest najlepszy zawodnik Bytomian, od dobrego roku wyróżnia sie w naszej lidze, pewnie wiele by teraz nie kosztował
Odpowiedz cytując