|
Witam! mam głośniki Logitecha 2+1. Dzisiaj zauważyłem że jeden z nich nie gra :/ nie mam zielonego pojęcia czego to wina. Płyty raczej żadnej nie miałem do głośników, karta dźwiękowa w moim kompie to jakieś gówno w każdym razie mam menadżera Realtek do audio. Help !!!
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
|