Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3800
Stary 30.11.2008, 16:00
Witam! mam głośniki Logitecha 2+1. Dzisiaj zauważyłem że jeden z nich nie gra :/ nie mam zielonego pojęcia czego to wina. Płyty raczej żadnej nie miałem do głośników, karta dźwiękowa w moim kompie to jakieś gówno w każdym razie mam menadżera Realtek do audio. Help !!!
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując