Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1068
Stary 30.11.2008, 15:03
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli dla Ciebie ta przyśpiewka jest antysemicka oznacza, to jedno - jesteś antysemitą. Bo ja widzę różnicę między zdaniem Zawsze nad Wami P**** Żydami i Zawsze nad Wami P***** żydami. W tym przypadku spotykamy z drugim zwrotem, jeżeli nie widzisz, nie rozumiesz, nie chcesz rozumieć różnicy. To wróć się do gimnazjum na lekcję polskiego to może nauczą Cię logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem oraz ortografii języka polskiego.
Mozesz rozwinac swoja "genialna" mysl ? Mi nawet takie slowa przez gardlo by nie przeszly. Moja rada dla Ciebie - zorganizuj jakas akcje ogolnopolska, ktora wyjasni przecietnemu Polakowi, co pseudokibice(eufemizm, wiem) maja na mysli spiewajac: "Zawsze nad wami, pierd... Zydami", a takze jaka jest roznica miedzy Zydami, a zydami ...napewno twoje argumenty spotkaja sie z szeroka akceptacja spoleczna .

P.S - Znowu wycieczki osobiste...jak sie nie ma argumentow...przykre.

btw. Gdzie te moje bledy ortograficzne ? Nie dosc, ze kultura nie grzeszy, to i klamca.
Odpowiedz cytując