Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4999
Stary 30.11.2008, 13:24
Ja sie zgadzam. To co pisalem to majac na mysli plan minimum transferow panujacy w Wisle. Jesli beda fundusze to jak najbardziej nalezy zastapic Mauro jak i wielu innych.
Odpowiedz cytując