Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4997
Stary 30.11.2008, 13:15
nesta napisał(a):Wyświetl post
Problem Mauro to nie jego gra, ale pozostalego skladu pomocy. Cantoro to malo kreatywny pilkarz, ale potrafiacy swietnie pracowac na boisku, jest bardzo dobry technicznie, uspokajac gre, trzymac pilke, grac w odbiorze. I teraz... Gdyby mial obok siebie 1-2 blyskotliwych, kreatywnych pomocnikow + dynamiczne skrzydla to moim zdaniem pasowalby w takim ustawieniu bardziej niz Sobolewski. Poniewaz w odroznieniu od innych defensywnych pomocnikow Mauro ma bardzo wysokie umiejetnosci czysto pilkarskie i lepiej odnalazlby sie w ofensywnej i technicznej pilce gdzie kazdy musi umiec grac do przodu.

Natomiast obecnie razi jego sposob gry, pozniewac musi robic to co nie jest jego atutem czyli kreowac gre. Wiec trudno zeby nie byl krytykowany.
Sorry ale czasu nie oszukasz, Mauro naprawdę był bardzo dobrym piłkarzem ale jego czas już dobiegł końca. Wszystko to co opisałes to Mauro 3 lata temu, może jeszcze z jesiennej rudny poprzedniej sezonu.
Trzeba go zamienieć na "nowszy model" młode płuco najlepiej też z ameryki południowej. Romeu pasowałby idealnie ale nie nastawiałbym się za bardzo.
Odpowiedz cytując