|
kocie, podpisuje sie rekami i nogami.
wypisane przez Ciebie potrzeby są jak najbardziej trafne a nie wyciągnięte z dupy, ale patrząc w przeszłość, to sąone do zrealizowania moze w 4-5 okienek transferowych a nie w jedno, a przez ten czas to na m czołówka odjedzie.
Czy Cupiał jeszcze chce... hmmm.. napewno chce wycisnąć z tego klubu ile sie da, pewnie i chce sukcesu Wisły ale te dwie rzeczy zaprzeczają sobie niestety.
|