Finalne wnioski po tych moich wypocinach:
1 Pawełek na ławkę rezerwowych jeżeli ma przystępny kontrakt, jak za duży, albo nie chce siedzieć to sprzedać
2 Z Baszczem kontraktu nie przedłużać i szukać jego następcy(z uwagi na brak kandydatów niech do czerwca pogra)
3 Z Cantoro kontraktu nie przedłużać, chyba że na dużo dużo mniejszych warunkach w kontekście zmiennika, jak się nie zgodzi dążyć do rozstania już zimą(i tak kupno jakiegoś pomocnika jest koniecznością)
4 Niedzielana wysłać na wypożyczenie półroczne(jak się nie zgodzi nie brać do kadry meczowej) lub rozwiązać kontrakt
5 z Zieńczukiem przedłużyć kontrakt na 2 lata za połowę pensji, jak się nie zgodzi to dążyć do rozstania już zimą
6 Diaza nie traktować jako piłkarza do 1 składu w kontekście lewej strony(czy to obrona czy szczególnie pomoc) bo jest za wolny.
7 osobiście nie wierzę w uniwersalizm piłkarzy taki jak prezentuje Skorża, a przynajmniej w kontekście planowania wzmocnien

. Oto jakbym chciał żeby wyglądała kadra w lipcu(może od tej strony będzie łatwiej?):
Bramkarze: xxx Pawełek
PO: xxx Singlar
ŚO: Marcelo Głowacki Cleber Kowalski
LO: Pi.Brożek Diaz
PP: Łobodziński Małecki Boguski
DP: xxx Sobol Diaz
OP:xxx Jirsak Boguski
LP: xxx Zieńczuk
N: Brożek xxx xxx
Na 1 miejscu piłkarze lepsi(do 1 składu). Na zrealizowanie tego daję 2 okienka. Wniosek do 1 składu trzeba 5-6 piłkarzy(takie są nasze potrzeby transferowe).
Oczywiście nie wszystko się sprawdzi. Ale jeżeli Brozek będzie dalej w takiej formie to jest szansa że jednak u nas na dłużej zostanie

. Takie 5-6 transferów(niekoniecznie drogich) mogłoby Wisłę na nogi postawić.
