|
no tak, nie bierzcie na obóz 6 podstawowych zawodników, i kto pojedzie za nich?
Z Juhu kończy sie na dodatek kontrakt. Cebanu będzie 1 bramkarzem a 2 Jarosinski?
Jeśli nie kupimy nikogo to bedzie mała pyta.
Bo wykrzesać z niektórych więcej się nie da, cieszmy sie ze Marek Z. miał taki super sezon rok temu.
Mauro jest już na schyłku swej przygody z piłką. Tak samo Niedzielan, kontuzja zbyt mocno go osłabiła, i teraz jest po prostu SŁABY. Nie widziałem jeszcze żadnego pozytywu w jego grze, po kontuzji
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|