HarryTB napisał(a):

|
Sorry już jestem naprawdę czasu nie miałem bo studia , praca itp i całkiem zapomniałem o fifie w Niedziele od 15 do 20 mogę z kimś zagrać .
|
Gucio... czytaj to i łap goscia w tych godzinach...
Harry: było by milo jakbys wczesniej mogl... widziałem ze wchodziles juz dzis na forum...