Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 30.11.2008, 12:22
HarryTB napisał(a):Wyświetl post
Sorry już jestem naprawdę czasu nie miałem bo studia , praca itp i całkiem zapomniałem o fifie w Niedziele od 15 do 20 mogę z kimś zagrać .

Gucio... czytaj to i łap goscia w tych godzinach...
Harry: było by milo jakbys wczesniej mogl... widziałem ze wchodziles juz dzis na forum...
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując