|
Po prostu nas dopadł duży kryzys i tylko dziekować losowi że już się sezon kończy, w przeciwnym razie byśmy tylko niepotrzebnie sobie włosy rwali z głowy. Cóż szkoda tylko Skorży, bo jestem w 95% przekonany że poleci w zimę...I kto na jego miejsce? Smuda? Nie dziękuję. Ehh Ciężko być kibicem Wisełki...
|