Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4986
Stary 30.11.2008, 11:52
Po prostu nas dopadł duży kryzys i tylko dziekować losowi że już się sezon kończy, w przeciwnym razie byśmy tylko niepotrzebnie sobie włosy rwali z głowy. Cóż szkoda tylko Skorży, bo jestem w 95% przekonany że poleci w zimę...I kto na jego miejsce? Smuda? Nie dziękuję. Ehh Ciężko być kibicem Wisełki...
Odpowiedz cytując