Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3026
Stary 30.11.2008, 11:35
Krissu napisał(a):Wyświetl post
No tu akurat się nie zgodzę.
Wisła to była kopalnia talentów w latach 70.
Jednocześnie znana była z wzorowego tych talentów marnowania. Niestety tylko jedno mistrzostwo w tym okresie nie było przypadkiem.
Michal Vican legendarny trener Ruchu Chorzów stwierdził w 1975 roku, że bardzo chętnie zostałby trenerem Wisły, bo nie może patrzeć jak marnują tu talenty.
Zgadza sie, że Wisła nie wykorzystala potencjału jaki miał tak przynajmniej mówią starsi kibice a podobno także dlatego że nie było tzw. "wymiany krwi" w zespole.
Odpowiedz cytując