Krissu napisał(a):

No tu akurat się nie zgodzę.
Wisła to była kopalnia talentów w latach 70.
Jednocześnie znana była z wzorowego tych talentów marnowania. Niestety tylko jedno mistrzostwo w tym okresie nie było przypadkiem.
Michal Vican legendarny trener Ruchu Chorzów stwierdził w 1975 roku, że bardzo chętnie zostałby trenerem Wisły, bo nie może patrzeć jak marnują tu talenty.
|
Zgadza sie, że Wisła nie wykorzystala potencjału jaki miał tak przynajmniej mówią starsi kibice a podobno także dlatego że nie było tzw. "wymiany krwi" w zespole.