Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.11.2008, 11:20
Popieram powyższy post - moim zdaniem, atak na WTC był autentyczny, tak jak to widzieliśmy. Niektórzy chyba mają zbyt wiele czasu, a dywagacje amatorów o konstrukcji budowli są śmieszne. Dziwi mnie, że tak wiele osób wierzy - w moim mniemaniu - w brednie o spisku.
Odpowiedz cytując