Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4984
Stary 30.11.2008, 11:14
W tym okienku transferowym Pan Bednarz musi sie wykazac! Ostatnia szansa na pozyskanie Garguly. konczy mu sie kontrakt w czerwcu wiec Belchatow pusci go za grosze bo ponzniej nic nie zarobi. I trzebu Gargule zaproponowac dobry kontrakt zeby sie zgodzil przejsc bo jak zwykle ktos nas uprzedzi. Druga sprawa. Dawid Nowak. mysle ze powinien to by transferowy cel numer 2. Jest duzo lepszy i wszechstronniejszy niz Ivanowski. Jakos Filip mnie nie przekonuje. W Wisle raczej by sobie nie poradzil. Natomiast Nowak tak. w duecie z Gargula ozywiliby naasz ofenswyna gre. Warto sie zastanowic nad Gancarczykiem i Ostrowskim ze Slaska. a co do bramkarza, to mysle zeby sie zainteresowac Fabiniakiem i Mateuszem Bakiem. Jest duzo mozliwosci transferowych ale trzeba tez wylozyc jakas gotowke, jako ze w lecie sprzedajemy brozka za 3-4 mln wiec przynajmniej 2 mln powinny byc przeznaczone na kupno nowej ,swiezej krwi!!! ABG
Odpowiedz cytując