|
Straż miejska już od jakiegoś czasu może kontrolować prędkość,ale tylko i wyłącznie na terenie miasta.Niestety jestem tego przykładem.W tamtym tygodniu przyszło zdjęcie do firmy z fotoradaru SM.400zł i 8 punktów dostałem.SM jest mistrzem kamuflarzu.Znalazłem strone w necie,gdzie zrobione są zdjęcia patroli,które robią zdjęcia przenośnym fotoradarem i oni biją wszystkich na głowe,głupole!!
Nie widziałem jeszcze,żeby komuś SM pomogła...No może nie wliczając w to pomocy w przeparkowaniu samochodów na lawecie,tacy są pomocni psia krew!!
W życiu przeczytałem tylko jedną książkę, bo miała tylko osiem stron. To była" Nasza szkapa". Chyba coś o jakimś wychudzonym koniu----Mariusz Piekarski
|