Co do Bąka to ja 2 lata temu mówiłem o tym, że będzie to gwiazda i trzeba sprowadzać go jak najszybciej do Wisły. Na razie to jeszcze mu brakuje do bycia gwiazdą, ale na pewno miałby szanse do zastąpienia na bramce Pawełka. Rozwija się i co ważne jest młody. Rozważyłbym jeszcze ściągnięcie do zespołu Tyrałę i Romeu. Co prawda nie widziałem Romeu w akcji, ale jest sporo warty i to defensywny pomocnik, który mógłby zastąpić Cantoro lub Sobolewskiego. Poza tym przyda się napastnik (Messi

).