|
To powinno się zwać Straż Wiejska i tyle w temacie. Największy prowokatorzy, do meneli nie podejdą bo się boją, a chłopaków spokojnych po 15 lat będą legitymować. W ogóle marnowanie pieniędzy na utrzymywanie takiej instytucji, na której istnienie ja nie znajduję ani jednego argumentu.
|