DrewniaQ napisał(a):

Straż Miejsca jest gorsza od policji, bo ci drudzy pogrożą palcem, pośmieją się nawet lub postraszą, można z nimi nawet pogadać jak spisują, a straż miejska mandat!
Nie lubię ich 
Zamiast patrolować i z dziadami na ławkach walczyć, bo dzieci straszą to porządnych ludzi zaczepiąją.
|
dokładnie. nawet we Wrocławiu przed meczem wkladajac na pomnik Fredry szalik przyszedl patrol policji to podowcipkowalismy spisali nas i poszli. a SM tylko mandaty wali.