Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.11.2008, 21:48
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Straż Miejsca jest gorsza od policji, bo ci drudzy pogrożą palcem, pośmieją się nawet lub postraszą, można z nimi nawet pogadać jak spisują, a straż miejska mandat!
Nie lubię ich

Zamiast patrolować i z dziadami na ławkach walczyć, bo dzieci straszą to porządnych ludzi zaczepiąją.
dokładnie. nawet we Wrocławiu przed meczem wkladajac na pomnik Fredry szalik przyszedl patrol policji to podowcipkowalismy spisali nas i poszli. a SM tylko mandaty wali.
Odpowiedz cytując