Temat
:
Straż Miejska
Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
11
29.11.2008, 21:47
A straż miejska ma pistolety czy tylko pałki
bylo cos kiedy cos takiego jak patrol szkolny ale nie wiem czy jest to dalej?
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
piter19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter19
Znajdź inne posty napisane przez piter19