Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2008, 21:47
A straż miejska ma pistolety czy tylko pałkibylo cos kiedy cos takiego jak patrol szkolny ale nie wiem czy jest to dalej?
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
Odpowiedz cytując