Wyświetl pojedynczy post
Norek
TWSD FOTO
 
 
Od: 06.2003
Skąd: ja to znam?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.11.2008, 21:35
Jak dla mnie to jest instytucja, której jedyny cel to pilnowanie parkingu pod urzędem miasta. Tam ich najczęściej widuje...
©
Odpowiedz cytując