Temat
:
Straż Miejska
Wyświetl pojedynczy post
Norek
TWSD FOTO
Od: 06.2003
Skąd: ja to znam?
Offline
#
10
29.11.2008, 21:35
Jak dla mnie to jest instytucja, której jedyny cel to pilnowanie parkingu pod urzędem miasta. Tam ich najczęściej widuje...
©
Norek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Norek
Znajdź inne posty napisane przez Norek