Straż Miejsca jest gorsza od policji, bo ci drudzy pogrożą palcem, pośmieją się nawet lub postraszą, można z nimi nawet pogadać jak spisują, a straż miejska mandat!
Nie lubię ich
Zamiast patrolować i z dziadami na ławkach walczyć, bo dzieci straszą to porządnych ludzi zaczepiąją.