czesiu napisał(a):

|
Oczywiście można bronić Skorży, ale trzeba zachować umiar. Dziesiaj (kolejny raz) Łobo, Zieniu nie nadawali sie do gry. Niedzielan mógł sobie biegać od początku, ale Brozio powinien wejść w 60 min.
|
Już zaczyna się gdybanie, mógł to mógł tamto. Trenerzy się kur*** znaleźli...
Na trenowaniu to wy się tutaj wszyscy znacie.
Potrzeba rewolucji kadrowej, trzeba wywalić starych dziadów ale na pierwszym miejscu wywalić Łobodzińskiego nie wiem jak można było kupić takiego nie udacznika. Jeśli to pomysł Bednarza niech spakuje się razem z tym Łobodzińskim.