Temat
:
Straż Miejska
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
8
29.11.2008, 21:00
Wchodziłeś na przejściu dla pieszych? Radiowóz na sygnale był?
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo