Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.11.2008, 20:38
manipulacja jak się patrzy, ktoś na siłe szuka sensacji, a jak bylo i tak się nie dowiemy
w taki sposób to można wszystko wytłumaczyć a poźniej się okaze ze coś takiego jak "przypoadek" nie istnieje,
niesetety mam dla was złą nowinę , większośc rzeczy jest dziełem przypadku a "serie zdazzen" są wbrew wybobrazneiu wiekszsoci losowe
pozdro
Odpowiedz cytując