|
manipulacja jak się patrzy, ktoś na siłe szuka sensacji, a jak bylo i tak się nie dowiemy
w taki sposób to można wszystko wytłumaczyć a poźniej się okaze ze coś takiego jak "przypoadek" nie istnieje,
niesetety mam dla was złą nowinę , większośc rzeczy jest dziełem przypadku a "serie zdazzen" są wbrew wybobrazneiu wiekszsoci losowe
pozdro
|