Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 29.11.2008, 20:36
Schabek napisał(a):Wyświetl post
Co do Sikorskiego to jeden wielki show IPN który nie może ( nie chce) zająć się sprawami bieżącymi. Wszystko na świecie jest ze sobą powiązane i atak na WTC też miał jakieś zadanie w sobie ukryte którego raczej nigdy się nie dowiemy no bo przecież terroryśći wiedzieli że po takim ciosie to USA ich najedzie swoim wojskiem i tylko głupi by się odważył wiedząc że jak najadą wosjka USA na nich to tylko pozastanie im ucieczka

OT: JedTS znasz jeszcze jakieś inne książki opróćz1948 utrzymane w podobnym klimacie
Powiem szczerze ze nie zaglebialem sie nigdy w taka literature--- ale jak pamiec mnie nie myli to obraz zderzenia jednostki z sytemem wystepuje chocby w "Procesie " Kafki. Z tym ze mature zdawalem w 1998 roku , a interesowalem sie ksiazkami historycznymi , a nie fikcja literacka. Zatem nie moge pomoc w tej kwestii.

Natomiast co do IPNu...Nigdy nie mialem dobrej opinii o tej instytucji.To miala byc tylko przykrywka do grzebaniw ludzkich zyciorysach i szukanie hakow. Ale Schabek musisz wiedziec, ze IPN nie moze zajac sie zająć sie terazniejszoscia bo jego zadaniem jest wlasnie zajmowanie sie PRZESZLOSCIA. Co do samej sprawy Sikorskiego---gdyby przyjac ze maja sie nia nie zajac, to staloby sie jak z zabojswtem JFK. Uznanoby ze jedne facet zastrzelil prezydenta z trzech miejsc i kilkoma karabinami naraz. Innymi slowy---szukanie prawdy to najwazniejsze zadanie historykow.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.11.2008 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując