Temat
:
[16. kolejka] RUCH Chorzów - WISŁA Kraków, sobota 29.11.2008 18:15
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
106
29.11.2008, 20:14
Co z nimi sie kur.. dzieje?! Czy oni sobie już na stałe zakodowali "po co strzelać samemu skoro Brożek PEWNIE coś strzeli"?! Nosz kur... jego mać.
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst