Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.11.2008, 19:50
Cytat:
A stawka bylaby duza : sad, kara smierci? wskazanie swiatu nowych tyranow, zlodziei i mordercow jednoczesnie.
To ma byc stawka? Jesli myslisz ze teraz liczy sie ludzkie zycie to jestes w wielkim bledzie. Pieniadze a co za tym idzie wladza sa najwazniejsze. Przynajmniej taka filozofie wyznaja ci na gorze. Zeby zmusic do wspolpracy stawia sie realne grozby ze mozna zabic najblizszych i tacy ludzie robia rzeczy ktorych normalnie nie chca robic.

Tak na marginesie piszesz o rzeczach ktore sa znane juz mi i nieobce ale, jak mowilem to sa naprawde niewielkie kropelki w skali tego co tutaj sie wyrabia. Baryl, szkoda tez ze naprawde uwazasz ze tu na ziemi jestes bezpieczny. Zastanawia mnie tlyko co bys powiedzial gdyby mieli racje wszyscy ci zwolennicy teorii spiskowych. Bo oni TEZ moga miec racje.
Odpowiedz cytując