Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.11.2008, 18:18
jedTS napisał(a):Wyświetl post
Jak widze co sie dzieje w tym kraju to jakbym czytal Orwella i jego "1984".
A ja mam glupie wrazenie ze to samospelniajace sie przepowiednia. Brakuje tlyko "Znamienia Bestii" choc ono juz istnieje tylko ze na innej zasadzie...

Porazajace wizje calego swiata jaki nas otacza. Wiecie swego czasu podczas minuty ciszy po atakach "terrorystycznych" w Londynie przeprowadzono ciekawy eksperyment. Otoz uzyto tzw. generatora przypadku. Podczas tej inuty wygenerowal jedno ciekawe zdanie: W "Matrix`ie" byla wskazowka...", ja uwazam ze my juz teraz zyjemy w takim matrixie nie zdajac sobie sprawy z tego co dzieje sie wokol nas. Odnosnie tego eksperymentu dodam od siebie jedno zdanie: wielkosc w jednosci... teraz sprobujcie poskladac i podomyslac sie co mam na mysli.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 29.11.2008 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując