Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.11.2008, 18:07
Powinni dostawac przydział terenu. Im mniej mandatów, przestępstw itd tym większa premia.
Premia wzrastajaca względem liczby wystawionych mandatów prowadzi do nadużyc, a przynajmniej do jawnego s****ysyństwa osób wystawiających.
Kiedyś u nas pod szkola (centrum miasta) codziennie kogos wylapywali, za uszko i do dyrektorki. Koło 11 był już spokój, pewnie odbębniali swoje i jeździli w kółko bez sensu. Znaczy patrolowali ulice.
Jaki sens ma SM w obecnym wymiarze skoro są "od wszystkiego" ? Wcielic to do policji, zrobic z tego oddziały prewencji...
A tak po za wszystkim to służby mundurowe powinny miec testy wytrzymałościowe co pół roku żeby wyeliminowac leniwych grubasów którym nie chce sie ruszyc dupy na interwencje/wysiasc z samochodu.
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Odpowiedz cytując