Co do Sikorskiego to jeden wielki show IPN który nie może ( nie chce) zająć się sprawami bieżącymi. Wszystko na świecie jest ze sobą powiązane i atak na WTC też miał jakieś zadanie w sobie ukryte którego raczej nigdy się nie dowiemy no bo przecież terroryśći wiedzieli że po takim ciosie to USA ich najedzie swoim wojskiem i tylko głupi by się odważył wiedząc że jak najadą wosjka USA na nich to tylko pozastanie im ucieczka
OT: JedTS znasz jeszcze jakieś inne książki opróćz1948 utrzymane w podobnym klimacie
