Wyświetl pojedynczy post
Rybka fan :)
Member
 
Od: 04.2003
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.11.2008, 17:55
z tego co wiem to oni za wystawione mandaty maja premie do podstawy, niemniej jednak w sumie na jedno wychodzi. Faktem jest, ze w ich portfelowym interesie jest wystawiac jak najwieksza liczbe mandatow. Mnie tez to wkurza, ze zajmuja sie pierdółkami zamiast czyms powazniejszym, ale takie sa realia przynajmniej narazie :/
Odpowiedz cytując