Baryl napisał(a):

Jak z tymi pilotami-zamachowcami. Ludzmi, ktorzy sie szkolili w Ameryce.
|
Ci ludzie kończyli szkolenie w Niemczech. Śledztwo doprowadziło służby, z tego co kiedyś informowała CNN do Frakfurtu.
Jest masa sposób na dokonanie prowokacji. Przykładów z historii współczesnej jest mnóstwo. Dlatego nie wierzę, że nawet dla miliardowych zysków decydencji czy szare eminencje danego mocerstwa zadecydowały, by poświęcić istnienie kilku tysięcy własnych obywateli (WTC).
Filmu z linku jeszcze nie oglądałem ale zastanawia mnie dlaczego jego autorzu ograniczają się jedynie do WTC? Podobnie z resztą jak osoby, które w tym temacie zabrały głos.
Żyjemy obecnie w czasach drastycznych tarć dwóch cywilizacji, które mają już wymiar globalny. Dlatego warto pamiętać o tym, że WTC to nie jedyna masakra, jaka miała miejsce. Miejcie również na uwadze Madryt czy Londyn, gdzie masa ludzi zginęła w pojazdach komunikacji miejskiej. WTC to tylko element (najbardziej spektakularny i najdluzej nagłaśniany przez media) walki i sprzeczności interesów dwóch frontów, który moim zdaniem nie jest dowodem jakiegoś spisku, a jest elementem historii, która cały czas trwa, a ostatnio swoje kolejne oblicze ukazała w Bombaju.