|
Zgadzam sie ze pewnosci nie ma zadnej, ale nie jest to powod aby odrzucac pewne teorie. Sikorskiego po tylu latach nie chca ujawnic i nie licze ze odpowiedzialni za 11 wrzesnia beda akurat chcieli ujawnic sie za 60 lat chocby.Akurat tutaj jest wiele niescislosci a na wszelkie informacje zostalo nalozone swoiste embargo. Ja akurat wierze. A od sibie polecam obejrzenie filmu Zeitgeist. Obecnie wypuszczono druga czesc filmu i jezeli jest ktos zywotnie zaintereswony tematyka gieldy, rynkow kapitalowych i kryzysow gospodarczych to polecam. Ja akurat wiedzialem sporo tych rzeczy , ale zlozone sa w tak kompleksowy sposob , ze tworza porazajaca wrecz wizje tego wszystkiego.
|