|
jak było tego nie wie nikt (oprócz tych co to planowali i zlecali).
Mnie np tego typu filmiki nie przekonują. Innych zapewne tak.
Ja czekam (ale pewnie nie dożyję) na otworzenie oficjalnych archiwów tego wydarzenia.
To tak samo jak z Generałem Sikorskim- niby pewne dokumenty widzą światło dzienne, ale jak było tego nikt nie wie (są tylko domysły). Anglicy zamknęli archiwa na kolejne 50 lat i tyle ujrzeliśmy prawdy(ekshumacja może przybliżyć nas do prawdy)
Z mojej strony to tyle w tym temacie. Po prostu nie wiem jak było
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 29.11.2008 o godz. 17:41.
|