Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.11.2008, 17:38
jak było tego nie wie nikt (oprócz tych co to planowali i zlecali).

Mnie np tego typu filmiki nie przekonują. Innych zapewne tak.
Ja czekam (ale pewnie nie dożyję) na otworzenie oficjalnych archiwów tego wydarzenia.
To tak samo jak z Generałem Sikorskim- niby pewne dokumenty widzą światło dzienne, ale jak było tego nikt nie wie (są tylko domysły). Anglicy zamknęli archiwa na kolejne 50 lat i tyle ujrzeliśmy prawdy(ekshumacja może przybliżyć nas do prawdy)
Z mojej strony to tyle w tym temacie. Po prostu nie wiem jak było
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 29.11.2008 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując