Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.11.2008, 17:25
TotylkOJa...Ja powiedzialbym tak: wspolpraca polegala na NIEprzeszkadzaniu. Trzeba bylo miec powod do rozpoczecia tego wszytskiego. Zwroce Ci uwage na kilka wydarzen jakie wciagaly USA do wojny: wojna z Hispzania o Kube---wysadzenie statku wojenngeo rzekomo przez Hiszpanow w porcie w Hawanie, I wojna swiatowa---USa przylaczaja sie po zatopienniu Lusitanii, II wojna swoiatowa--"zaskakujacy" atak Japonczykow na PEarl Harbor, wojna w Wietniamie--zaatakowanie amerykanskich okretow w Zatoce Tonkinskiej(co sie okazalo zupelnie zmyslonym zdarzeniem!!!), WTC--poczatek wojny w Afganistanie i Iraku.
2 wieze sie zawalily i w ciagu tygodnia rzad USA ma ustawy wprowadzajace cenzure i nieograniczona mozliwosc inwigilacji obywateli CALEGO SWIATA. Ile wg ciebie trwa napsianie aktu prawnego? Tydzien? Wg mnie Al KAida to straszak, ktorego istnieniem zywotnie sa zaintereswoane USA. Bo kim beda straszyc w USA? Jak widze co sie dzieje w tym kraju to jakbym czytal Orwella i jego "1984".
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 29.11.2008 o godz. 17:33.
Odpowiedz cytując