Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 29.11.2008, 17:16
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Pytanie:

Dlaczego Al-Kaida przyznała się do tych zamachów? Skoro nie była to ich robota, to czemu wzięli winę na siebie narażając w ten sposób państwa muzułmańskie na atak USA (w tym też na siebie)?

Jak dla mnie trochę to nielogiczne
A dlaczego do niektórych zamachów przyznaje się kilka organizacji? Nie ważne co się robi - ważne by fame pozostał . Jako Warszawiak powinieneś wiedzieć

Jeśli myślisz, że stany NIGDY nie zaatakowałby same siebie to co powiesz o planach Operation Northwoods? Na rozgrzewkę może być >to ale google poda Ci kilka innych ciekawych tematów do lektury.

A wracając do WTC: jak to jest, że znaleźli paszport zamachowca, a nie znaleźli czarnych skrzynek?
Ostatnio edytowane przez dostuffca : 29.11.2008 o godz. 17:20.

Odpowiedz cytując