ToTylkoJa napisał(a):

Pytanie:
Dlaczego Al-Kaida przyznała się do tych zamachów? Skoro nie była to ich robota, to czemu wzięli winę na siebie narażając w ten sposób państwa muzułmańskie na atak USA (w tym też na siebie)?
Jak dla mnie trochę to nielogiczne
|
A dlaczego do niektórych zamachów przyznaje się kilka organizacji? Nie ważne co się robi - ważne by
fame pozostał . Jako Warszawiak powinieneś wiedzieć
Jeśli myślisz, że stany NIGDY nie zaatakowałby
same siebie to co powiesz o planach
Operation Northwoods? Na rozgrzewkę może być
>to ale google poda Ci kilka innych ciekawych tematów do lektury.
A wracając do WTC: jak to jest, że znaleźli paszport zamachowca, a nie znaleźli czarnych skrzynek?