Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 29.11.2008, 16:50
Panowie, jedna prosba...nie robcie z siebie domoroslych magistrow budownictwa, bo to troche smieszne jak kompletni amatorzy dyskutuja o technicznych sprawach zwiazanych z zawaleniem sie wiez.
Ja swoja opinie wieczorkiem zapodam ,musze pozbierac materialy i poukladac to w jakas logiczna calosc.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując