Panowie, jedna prosba...nie robcie z siebie domoroslych magistrow budownictwa, bo to troche smieszne jak kompletni amatorzy dyskutuja o technicznych sprawach zwiazanych z zawaleniem sie wiez

.
Ja swoja opinie wieczorkiem zapodam ,musze pozbierac materialy i poukladac to w jakas logiczna calosc.