Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 29.11.2008, 16:49
Poniewaz to jest Polityka, ToTylkoJa. Zasada jest jedna, twoj najwiekszy wrog jest twoim przyjacielem i vice versa( w sensie twoj najwiekszy sojusznik najwiekszym wrogiem, przyklad Afganistan i Polska).
Jak to kiedys pewien ksiadz powiedzial: "Najwiekszy sens w tym by bylo bez sensu".
Kolejna sprawa pieniadze. Ludzie dla pieniedzy sa w stanie zrobic wszystko a w Afganistanie sa najwieksze pola Makowe. Nastepna sprawa to wojna czyli kolejne dochody. Proste jasne logiczne. Nothing more, nothing less.
Odpowiedz cytując