Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 29.11.2008, 16:30
Baryl napisał(a):Wyświetl post
No to jazda.
ładnie przedstawiasz swoją tezę, jednak w przeciwienstwie do tego co ogladamy w tych filmach brakuje w Twojej wypowiedzi argumentow przeciwstawiajacych sie temu o czym mowa

dla przykladu zapytam sie Ciebie, czy wiesz jak burzy sie budowla o strukturze stalowej? co dzieje sie ze stalowymi ponad 50 metrowymi belkami? odpowiedz jest prosta, pozostaja po naturalnym 'zawaleniu' sie budowli

powszechnie przyjeto ze stal sie roztopila pod wplywem temperatury, tylko nikt nie dodal ze pozar wystapil jedynie w gornej czesci calego budynku, pomijajac fakt, ze byle pozar nie topi stali (!)
Odpowiedz cytując