Baryl napisał(a):

ładnie przedstawiasz swoją tezę, jednak w przeciwienstwie do tego co ogladamy w tych filmach brakuje w Twojej wypowiedzi argumentow przeciwstawiajacych sie temu o czym mowa
dla przykladu zapytam sie Ciebie, czy wiesz jak burzy sie budowla o strukturze stalowej? co dzieje sie ze stalowymi ponad 50 metrowymi belkami? odpowiedz jest prosta, pozostaja po naturalnym 'zawaleniu' sie budowli
powszechnie przyjeto ze stal sie roztopila pod wplywem temperatury, tylko nikt nie dodal ze pozar wystapil jedynie w gornej czesci calego budynku, pomijajac fakt, ze byle pozar nie topi stali (!)