Proud napisał(a):

|
uważam że bardzo prawdopodobna jest wersja z tego filmu...amerykanie chcieli napędzić swoją gospodarke...a wiadomo...wojna to najszybszy z możliwych sposobów...a WTC stał się pretekstem do wojny.
|
Najszybciej zdobywa sie majatek na wojnie i narkotykach. Amerykanie maja 120 bilionow dlugu wobec swiata i musza w jakis sposob to splacic.
1q2 powiedz czemu uwazasz ze bzdurne sa tlumaczenia o WTC typu ladunki wybuchowe na fundamentach? Inna sprawa ze Amerykanom wcale nie chodzilo tylko o rope w azji mniejszej, tylko o narkotykiAfganskie i Irackie, a takze o zbuzenie budynku z archowami gieldy nowojorskiej stojacego tuz przy wiezach.
Ogolnie rzecz biorac jest to najwiekszy(odkryty) spisek w dziejach swiata choc w skali 1-10 jesli chodzi o rozmiary ja go oceniam na ... 1. Bo to naprawde pikus w porownaniu z tym co szykuje sie w Europie.
Unia europejska chce od 2010 roku zabrnienia przydomowej uprawy owocow i warzyw czyli chce by wszystkie ogrody zostaly zniszczone lub przynajmniej zarejestrowane. Po co? bo koncerny farmaceutyczne tego sobie zycza. Ludzie ktorzy sa mieszkancami krajow wchodzacych w sklad Unii Europejskiej nie beda od Konca 2009 roku mogli kupowac ziol, witamin, terapii naturalnych warzyw i owocow ktore byly uprawiane ekologicznie. Czemu? Powod jest prozaiczny ale jest jednym wielkim klamstwem. Ochrona ludzkiego zdrowia. Czemu klamstwem? Poniewaz chyba zdajecie sobie sprawe z tego co moze zrobic napromieniowana zywnosc. Juz nawet teraz niepasteryzowane mleko nie jest legalne bo nie wolno go rolnikowi sprzedawac konsumentom(niepasteryzowane - "prosto od krowy"). Jezeli naprawde do tego dojdzie z niedozywienia i glodu moga umrzec miliardy, powtarzam miliardy ludzi na ziemi! Nie wiem czy byloby naruszanie regulaminu gdybym tutaj umiescil link do petycji ktora nalezy podpisac by temu zapobiec, jednak zamieszczam go.
http://www.eu-referendum.org/polski/...dies_info.html Jak wazne to jest chyba nie musze mowic.
Dodam tylko jeden cytat znanego niemieckiego lekarza ktory zalecal pacjentom medycyne naturalna wiedzac o jej wyzszosci nad chemicznymi specyfikami: "komisja wypowiedziala wojne medycynie naturalnej, a jej glownym celem jest wprowadzenie regulacji prawnych uniemozliwiajacych stosowanie mikroelementow i witamin pod pretekstem odkrycia rzekomych efektow ubocznych dzialania witamin. Jesli bedziemy rozpowszechniali informacje ze witaminy sa szkodliwe ludzie przestana je zazywac ergo - zaczna czesciej chorowac".
Dodam tylko od siebie ze jestesmy ludzmi a nie cyborgami i poki co nie potrzebujemy konserwacji naszych wnetrznosci!