Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.11.2008, 15:35
Wg. mnie na samym koncu jest ladnie opisane co bylo pod WTC i dlaczego zdazyli to spakowac jak to mial byc atak terrorystyczny o ktorym nikt nie wiedzial przez co zginelo tyle ludzi.
WTC i 7 to 3 budynki ktore rozpadly sie przez pozar. dodali kilka innych pozarow w takich budynkach i nigdy nic takiego sie nie dzialo.. Naprawde trzeba to zobaczyc zeby mozna bylo pogadac, bo przez 2h sa podawane argumenty i potwierdzajace fakty co do tego, wiadomo ze mozna takie filmik przerobic i nie trzeba byc jakims specem ale to nie sa tylko filmiki ; )

co do ladunkow wypowiada sie pewna osoba ktora tam pracowala i mowi ze przed 11.09 pracowali tylko po 12h ai kilka dni przed atakiem usunieto psy ktore wyczowaly bombki..


@drewniaQ wg. mnie sami to zaplanowali i zrobili a nie tylko nakrecali strach.
Ostatnio edytowane przez kms : 29.11.2008 o godz. 15:48.
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując