hehe dobry temat - licze na merytoryczna dyskusje

Najpierw moze zwolennicy teorii spiskowej wypisza swoje argumenty, bo cala sprawa jest niezwykle zlozona i oprocz(dw mnie) kompletnych absurdow ,typu ladunki wybuchowe w wtc, rakieta zamiast samolotu w pentagonie, czy 'znikniecie' ostatniego samolotu -sa tez konkretne argumenty na to ze nie wszystkim zalezalo na tym by udaremnic zamachy a moze i cos wiecej.