Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.11.2008, 15:20
hehe dobry temat - licze na merytoryczna dyskusje
Najpierw moze zwolennicy teorii spiskowej wypisza swoje argumenty, bo cala sprawa jest niezwykle zlozona i oprocz(dw mnie) kompletnych absurdow ,typu ladunki wybuchowe w wtc, rakieta zamiast samolotu w pentagonie, czy 'znikniecie' ostatniego samolotu -sa tez konkretne argumenty na to ze nie wszystkim zalezalo na tym by udaremnic zamachy a moze i cos wiecej.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.11.2008 o godz. 15:27.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując