|
Nie muszę oglądać, żeby wiedzieć, że zamach ten ukartowali sami Amerykanie... ;]
Już kiedyś gdzieś oglądałem coś podobnego. Wielu wątpi w słuszność. Ja twierdzę, że Amerykanie chcieli mieć jakąś podkładkę, że ewentualny najazd na Afganistan i Irak w celu zdobycia ropy nie będzie spowodowany własnym widzimisię tylko 'wojną z terroryzmem'. USA to już nie ta potęga co parę lat temu. Dziwi mnie, że ludzie chcą tam jeszcze wyjeżdżać. Tam wyjazd wiąże się z tym, iż po prostu nie opłaca się wracać. A Bush powinien zostać tak samo osądzony jak Saddam. Jego dokonania nie wiele różnią się od tych hitlerowskich czy stalinowskich...
Ostatnio edytowane przez WINDEK : 29.11.2008 o godz. 15:26.
|