http://video.google.pl/videosearch?q...+center&emb=0#
2godzinny film dotyczacy zamachow z 11wrzesnia..
Polecam bo naprawde warto! Czekam na wasze opinie po ogladnieciu filmu, ja bylem w ciezkim szoku, moze dla niektorych to bedzie bajka inni uwierza..
@WINDEK
i w miare sensownie jest to na filmie wytlumaczone